Elektronikçi tornavida setleri, genellikle ince işçilik gerektiren cep telefonu, bilgisayar gibi teknolojik cihazların tamirinde kullanılan el aletlerdir. Set halinde satın bu tornavidalar, hassas yapıya sahip cihazlara zarar vermeden tamir etme özelliğine sahiptir. Deformeleri engelleyen, sıyırmaya karşı özel sert materyalden üretilmiş elektronikçi tornavidalar, tork transferini en üst düzeyde sağlamak, el acıtmayan yumuşak malzeme, konforlu bir tutuş deneyimi, tornavidanın elde dönüşünü kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Ayrıca dönme kolaylığı ve kaymaya önleyen yüzeye sahip tornavida seti, paslanmaz kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Her üründe olduğu gibi tornavida çeşitleri de boyut, kullanım alanı ve uç özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Elektronikçi tornavida seti içerisinde yer alan tornavidaların bazıları daha hassas işlemlerde kullanılmak için tasarlanırken, bazıları da standart tamir eylemleri için dizayn edilmiştir.

Kullanım alanı tespit edildikten sonra, doğru özelliklere sahip tornavidalar gereken alanda kullanılmadığı takdirde, hem tornavida için hem de ürün için geri dönülmez olumsuzluklar ortaya çıkabilir. Bununla beraber, tornavida ve ürün arasında sağlıklı etkileşime göre seçim yapıldığında, tamir işlemi kısa süre içinde başarı ile sonuçlanır.

Elektronikçi tornavida seti içerisinde yer alan ürünler;

*Elektronikçi Düz Uçlu Tornavida

*Elektronikçi Yıldız Uçlu Tornavida

*Elektronikçi Torx Uçlu Tornavida

*Elektronikçi Pozidriv Uçlu Tornavida

*Elektronikçi Allen Uçlu Tornavidalar

*Elektronikçi Özel Amaçlı Tornavidalar

*Elektronikçi Tornavida Takımı

*8 Parçalı Elektronikçi Çanta Gsm Tornavida Takımı

*5 parça Mik. Elektronik Pense Takımı

*X-Plus Elektronikçi Takımlar

*Saatçi Tornavida Takımı

*Tekstilci Tamir Tornavida Takımı

*Mikro Elektronikçi Pense Takımı

*Mikro Elektronikçi Yan Keski

*Mikro Elektronikçi Kargaburun

*Mikro Elektronikçi Eğri Kargaburun

*Mikro Elektronikçi İğne Kargaburun

*9 Parçalı Mikro Elektronikçi Pense Tornavida Takımı

*Elektronikçi Tornavida Teşhir Panosu 

Yukarıda sayılan tüm tornavidaları CER-PA-NORM firmasından kolayca temin edebilirsiniz. Teknolojik alanda, ev ortamında ve daha birçok alanda geniş kullanım sağlayan elektronik tornavidalar, çeşitliliği de oldukça fazla ürünlerdir. 

Bir diğer görevi kontrol kalemi olan tornavidaları bu alanda kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Hassas ve zarar görmemesi gereken teknolojik alanlarda, elektrik olup olmadığını kontrol etmeye yarayan elektrikli tornavidalar uç kısım modellerine göre isimlendirilmektedir. Bu tornavidaların yüzeyi, sert çelik malzeme kullanılarak tasarlanır. Uç kısmı aşınmayı azaltmak için özel işlemlerden geçirilir. Özellikle küçük vidaları kolay kavramak amacıyla ucu mıknatıslanır. Elektronikçi tornavidalar, vidaların başına tam oturma sağlaması için itina ile işlenmektedir.

Deneyimi ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile CER-PA- NORM, elektronikçi tornavida setlerini aşınmalara ve olası darbelere karşı sağlam üretmektedir. Ürünlerin sap kısımlarında modifiyeli plastik malzeme kullanılmaktadır. Tornavidanın uç bölgeleri ise, siyah fosfat aracılığıyla mıknatıslanır. Firmamız bünyesinde tasarlanan ve üretimi sağlanan tüm tornavida modelleri DIN ve ISO standartlarının üzerinde üretim sağlanmaktadır.

Hassas ve dikkat gerektiren alanlarda kullanılan, genellikle teknolojik aletlerin tamiri ve yapım aşamasında aktif rol oynayan elektronik tornavida setler, işçilik konusunda en iyisini çıkarmasına yardımcı olur. CER-PA-NORM uzun yıllardır el aletleri üretimi konusunda sektörde lider olmayı başarmış bir firmadır. En üst düzey nitelikli malzemeler kullanarak üretilen elektronik tornavida setler, uzun yıllar sorunsuz kullanım hedeflenerek üretildi. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren firmamız, satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerini, 5 yıl garanti dâhilinde kullanıcısına teslim ediyor.

Hayatın her alanında ihtiyaç duyulan, el altında mutlaka bulunması gereken tornavida çeşitlerine CER-PA-NORM web sitesinde yer alan geniş ürün seçeneklerinden göz gezdirebilir ve işinizi kolaylaştıracak tornavida modellerini tek tıkla sahip olabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı Elektronik Tornavida setleri için CER-PA-NORM u ziyaret etmeden tornavida satın almayın.