Tr | En  
Fabrika : +90 212 691 1375 -(3 Hat)
Showroom : +90 212 659 8922 -(3 Hat)
HAKKIMIZDA
Haberler ve Duyurular
 
Firma Profili
 

1968 yılında kurulmuş olan firmamız uzun yıllar makine imalatı,makine ve otomotiv ile beyaz eşya yedek parça üretimi konusunda hizmet vermiştir.

1986 yılından bu yana CER-PA Norm markası ile el aletleri üretimi konusunda hizmet vermektedir.

Bu gün CER-PA Norm profesyonel işgücü, yüksek teknolojili geniş makine parkuru,üstün kalite ve hizmet anlayışı ile 3500m kapalı alana sahip tesislerinde 1500 çeşidin üzerinde ürünün üretimini gerçekleştirmektedir.

Sizlerden aldığız güven ve destekle sektöründe 26.yılını tamamlayan firmamız her zaman olduğu gibi ürün gamını ve hizmetlerini arttırarak gelişmektedir.

Bu vesile ile web sitemizi yenilemiş bulunmaktayız.Sitemizde yeniliklerimiz ile birlikte firmamız ve ürünlerimiz hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Geçmişten bugüne ürünlerimiz tasarımdan üretime kadar hiçbir detayı ihmal etmeden modern üretim teknolojileri kullanarak üretmekteyiz.Çalışmalarımızda her zaman yüksek kalite,fonksiyonel şık tasarımlar ve uygun fiyat stratejimizi ön planda tutmaktayız.Özenle hazırlanmış olan ürünlerimizin yüksek stok seviyeleri ve hızlı servis hizmeti ile işlerimize verimlilik ve karlılık katacağına inanıyoruz.

Ürünlerimizde insan sağlığına ve çevreye zararı olmayan hammadde ve üretim tekniklerini kullanmaktayız.26 yıldır taviz vermediğimiz misyonumuz ile sahip olduğumuz kurumsal ve sosyal sorumluluğumuzun gereği olarak ISO 14001-2004 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koyarak belgemizi aldık.ISO 9001:2000 versiyonu Kalite Yönetim Sistemimizi'de revize ederek yeni versiyon olan ISO 9001:2008'e yükselttik.Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. Amacımız yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da kabul görmüş firma ve marka imajı oluşturmaktır. Ülkemiz ekonomisinin başlıca sorunlarından biri olan cari açığın ihracat ile kapanacağı inancındayız.Yurt dışı pazarlarda ülkemizi ve firmamızı temsil etmek amacı ile ihracata ağırlık vermekte,üretimimizin %30'nu yurt dışı pazarlara ihraç etmekteyiz.

Cer-pa Norm marka imajını daha yükseklere taşıyabilmek amacı ile ürün tanıtımı,promosyon,ürün stant desteği,araç-cam giydirme ve tabela gibi reklam amaçlı müşteri hizmetleri ön planda tutmaktadır.Ayrıca müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacı ile İstoç showroom ve satış ofisimiz hizmete girmiştir.

Hedefimiz,bayi ve kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını tek kaynaktan karşılayabilecekleri bir tedarikçi olmak,pazara sürekli kaliteli ve performansı yüksek ürünler sunmaktır.

Kaliteli,ekonomik ve profesyonel çözümler sunan bir çok yeni ürün ve hizmetlerimizle gelecekte de birlikte olabilmek dileklerimizle...--