Takım Çantaları

 

Özellikler: Yüksek kaliteli modifiye plastikten mamül ergonomik şık tasarımlı gövdeler. Darbelere dayanıklı güçlendirilmiş gövdeler çelik kilit milleri, yüksek taşıma kapasitesi.

 

KOD NO
1200 99 9013 13" (135x165x330) 12 544 gr 
1200 99 9016 16" (180x215x410) 12  1025 gr
1200 99 9019 19" (230x245x480) 12  1560 gr
1200 99 9022 22" (285x300x555) 6  2600 gr

İnsanların tamir ve tadilat işlerinin olduğu her anda faydalanacakları önemli çantalardan bir de tadilat aletlerinin olduğu takım çantasıdır. Tüm el aletleri tek bir kutu içerisinde olduğu için takım çantası ile birlikte tüm işlerinizi halledebilmeniz çok daha pratik hale geliyor. Takım çantalarının profesyonel bir şekilde kullanımı, günlük yaşam boyunca ihtiyaçlarınıza da bir uzman gibi yaklaşmanızda size yardımcı olacak olan en önemli araç gereçler çantası halini alıyor. 

İş yerinde, evde veya benzer her ortamda bu takım çantalarını tercih etmenizin en önemli sebeplerinden biri, elbette pek fazla yer kaplamaması ve bununla beraber alet çantasının düzenli bir biçimde sabit olarak her yerde durmasıdır. Birbirinden farklı küçük, orta, büyük gibi uygun modelleri bulmak ve tüm alet çantası içerisinde aletleri sığdırmak bu takım çantaları ile birlikte mümkün hale geliyor. Böylelikle evde ya da benzer ortamlarda, tadilatların yapılacağı zamanlarda istenilen el aletlerine hemen ulaşabilir oluyorsunuz… 

Aynı yerde hep aynı düzen içerisinde muhafaza edebileceğiniz takım çantaları ile birlikte en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Hem bu sayede kaybolma ihtimalinin de düşük olacağı gibi, tek bir çanta içerisinde el aletlerinin tamamı da birlikte duracaktır. Böylece evde duran takım çantanız, dışarıda bir yerde lazım olduğunda taşıması da tek çantayı alıp götüreceğiniz için çok basit ve pratik olacaktır.

Takım Çantası Seti

Birbirinden farklı renk, boyut ve tasarımlarda bulunan birçok takım çantası modelleri vardır. Bu takım çantası set çeşitlerinde aradığınız çeşitliliğine bağlı şekilde tercihlerde bulunabilirsiniz. Tamirat ve tadilat süreçlerinizde, ürün çeşitliliği açısından da en uygun seçimlerinizi yapabilir ve takım çantası olarak en kolay şekilde tercihlerde bulunabilirsiniz. İçeriğine bağlı şekilde küçük – büyük seçeneklerde bulunan takım çantaları, takım çantaları farklı modellerle beraber birçok çeşitlilikte bulunduğu için aradığınız niteliklere bağlı şekilde daha küçük el aletlerinin bulunduğu ya da geniş bir takım çantası seti seçebilirsiniz. 

Güvenli bir kullanım noktasında birçok faydalanacağınız el aletlerinin dayanıklılığı, takım çantasının kalitesi ve uzun ömürlü kullanım sağlayacak şekilde takım çantası çeşitleri üretiliyor. Aralarında irili ufaklı tüm el aletleri bulunuyorken, kolaylıkla taşınabilir olan bu çanta seçeneklerinden plastik takım çantası modellerinde istediğiniz seçebilirsiniz. Üzerinde birçok bölmesine sahip olan modeller de tercih ediliyor. 

Tadilat ve tamirat alanlarında kullanılan aletlerin tek bir çanta içerisinde bulunması, güvenli bir kullanımı da beraberinde getirmektedir. Dayanıklı olduğu gibi uzun ömürlü bir kullanımı da bulunan bu çantalarla beraber uygun bölmelerinde istediğiniz tüm el aletlerini düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Takım çantaları, bir tür alet çantası görevi görerek ister profesyonel olarak ilgilendiğiniz alanda isterseniz de ev ve iş yerinize ait tüm tadilat – tamir işlerinizde kullanabilirsiniz. 

Günümüzde genellikle elektrik, tesisat hizmeti veren kişilerde profesyonel alet çantası bulunuyor. Çekmece ve kapaklı bölmelerindeki çeşitli vidalar, aletlerini düzenli saklamaları da takım çantası seçimlerinde önemli bir yer alır. Hele ki takım çantalarının içerisinde aletlerini düzenli şekilde bölmelere yerleştirmek, insanların çok daha vida – çivi bulmasında ya da istediği el aletine ulaşmasında da kolaylık sağladığı için çok kolay şekilde zamandan da tasarruf etmesini sağlayan ürünler olurlar.

Takım Çantası Kullanmanın Avantajları

Takım çantaları, dikdörtgen bir sert plastik yapısına sahip çantalar olurken, üzerinde bulunan çeşitli bölmeler sayesinde de tüm aletlerinizi düzenli bir şekilde bir arada tutmanızda işe yarayan çantalardır. Deforme olma durumu çok zor olan bu plastik, kaliteli ve uzun ömürlü kullanım ortamı yaratır. Buna göre uygun modelleri ile birlikte düz tabanlı yapılarıyla beraber zeminde, ara bölmelerde ya da dolaplarda çok rahat şekilde saklayabilirsiniz.

Kilitli bölmelere sahip olan bu takım çantalarında, alet veya vida – çivi gibi malzemelerinizi karmaşık hale getirmeden çok rahat şekilde saklayabilir, güvenli bir kullanım çantası da yaratabilirsiniz. Takım çantalarının kilit özellikleri olması sayesinde evde çocuklarınızdan uzak tutmanızın da en önemli şekilde sağladığı yararları bulunur. İşyerinde çok kişinin kullanımıyla beraber de güvenli ve pratik bir kullanım sağladığı gibi, herkesçe bilindik bir çanta olarak kabul edilir. 

Takım çantası seti halinde uygun modelleri tercih edebilecek ve takım çantasının içinden iş için ana parçaları bulabileceksiniz. Özellikle bir iş noktasında da önemle üretilmiş olan birbirinden farklı el aletler bulunur. Tornavida, çekiç, pense veya çeşitleri olmak üzere birçok el aleti bulunur. 

Birçok renk ve tasarımlarda bulunan bu takım çantalarının birçok modeline rastlayabilirsiniz. Sizlerde hem işiniz hem de farklı amaçlarla ilgili olarak almak istediğiniz takım çantası seti dikkat edilmesi gerek konu olarak içerdiği tüm alet edavatlara bakarak tercihlerinizi yapmanız olacaktır.

Toptan Takım Çantası

Ev ortamında, iş yerlerinde ve toplu şekilde kullanılan tüm alanlarda beklenmedik arıza ve tadilat işlemlerinin ortaya çıkması olası bir durumdur. Bu arızalar her türlü sebepten meydana gelebilir. Bu nokta da nasıl bir alet ve edevat ihtiyacı duyulacağı önceden bilinemeyeceğinden, toplu takım çantaları bu aşamada daha da önem kazanır.

Birbirinden farklı, her biri değişik alanlar için uygun tasarlanan pek çok el aleti vardır. Tadilat ve tamirat işlerinde olmazsa olmaz olan bu parçaların sağlıklı şekilde saklanabilmesi ve bir arada tutulması oldukça önemlidir. Herhangi bir arıza durumunda ihtiyaç duyulan el aleti, takım çantası sayesinde kolay ulaşılabilir hale gelir. Farklı ebatlarda, değişik materyaller kullanılarak tasarlanan bu ürünlerin esas amacı, insan hayatını kolaylaştırmaktır.

Her el aleti her duruma uygun olmadığından, toplu halde satın alınan takım çantalarını gerekli ve alanına uygun el aletleriyle doldurmak oluşabilecek tüm sorunları daha pratik biçimde çözmenizi sağlayacaktır.

Özellikle tamir ve tadilat işlemleriyle profesyonel şekilde uğraşan kişilerin yanından ayırmadığı takım çantaları, her evde ve iş yerinde mutlaka bulunması gereken ürünlerdir. Tüm el aletlerine kısa yoldan ulaşmak ve onları düzenli bir şekilde bir arada tutmak içinde takım çantaları elzemdir. Ayrıca takım çantaları sayesinde el aletlerini bir yerden başka bir yere taşımakta son derece basittir.

Cer-Pa Norm, toptan takım çantası üretiminde tamamen müşteri ihtiyacına yönelik üretim sağlayan nitelikli ve başarısını sektörde ispat etmeyi başarmış bir firmadır. Aradığınız her türlü takım çantası modeline web sitesinden ulaşabilir ve kısa sürede kendinize ait takım çantanıza sahip olabilirsiniz.

Takım Çantası Fiyatları

Birbirinden farklı modellerde ve tasarımda üretilen takım çantası seti fiyatları, birçok model ve tasarıma sahip değişkenlerle belirlenir. Buna ek olarak takım çantası fiyatları değişkenliğini gösteren bir diğer madde ise içerdiği el aletleridir. Çantaların içerdiği el aletlerine göre kendi bütçenize uygun şekilde seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Birçok takım çantası en uygun fiyatlar çerçevesinde kullanıcı dostu olarak özellikle üretilir. Fiyatlandırma ise burada tamamen çanta içerisinde yer alan aletlerin sayısı ile doğru orantıda belirlenir. Küçük mü büyük mü çanta istediğinize bağlı kalarak, birbirinden farklı çanta modellerinde farklı fiyatlandırmalar bulunur. 

Eğer takım çantası fiyatları araştırıyorsanız Cer-Pa Norm profesyonel el aletlerine bakmadan geçmeyin. Takım çantalarında her zaman aranan şey, takım çantalarının kullanıcı isteğine göre boyutlarıdır. Şu anda toplamda 4 ürün çeşidi ve boyutu bulunmaktadır.

  • 13 inç takım çantası modeli, 544 gramdır
  • 16 inç takım çantası modeli, 1025 gramdır
  • 19 inç takım çantası modeli, 1560 gramdır
  • 22 inç takım çantası modeli, 2600 gramdır 

Birbirinden farklı faktörler, takım çantası fiyatlarını etkileyen faktörlerdir. Bu noktada takım çantanız tekerlekli mi olsun yoksa düz bir model mi olsun? Ek özelliklere sahip olsun istiyor musunuz yoksa daha sade bir şey mi istersiniz gibi seçenekler, kullanıcıya kolaylık sağladığı gibi fiyatları da etkileyen seçeneklerdir. Bu nedenle takım çantalarınız, çok özellikli olması durumunda çok yüksek fiyatlara sahip olabilir.

Takım çantası seti alırken oldukça sade ve işinize yarayan özelliklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Boş bir takım çantası almaktansa elbette profesyonel el aleti satan bir marka aracılığıyla en iyi şekilde takım çantası seti almanız, çok daha avantajlı ve fiyatı uygun olacaktır. Böylelikle boş yere birçok malzemeyi almak için çeşitli dükkanları gezmek yerine tek bir adresten hemen siz de ihtiyacınıza uygun olarak seçimlerinizi yapabileceksiniz. 

Şekil ve ölçülere göre; boy ve bölme – raf sistemlerine bağlı olarak değişkenlik gösteren takım çantası fiyatları ile ilgili olarak kullanım amacınıza uygun şekilde siz de tercihlerinizi yapın. Sektörünüzle ilişkili el aletlerinizin içerdiği takım çantası seti alabilir, burada ev için alıyorsanız daha küçük boylardaki bir çantayı da tercih edebilirsiniz.

Genel amacınız kendi işinizde gelişim göstermekse, işinize uygun profesyonel bir el alet çantası almaksa burada profesyonellere özgün şekilde tasarlanan takım çantası set çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Amacınıza uygun birbirinden farklı modeller yer alıyor. Kullanım sıklığı ve çantanın aletlerin konulduğu gözler, haznelerin bolluğuna göre irili ufaklı takım çantası seçebilir ve takım çantası ürün çeşitleriyle birlikte tercihlerinizi de istediğiniz gibi yapabilirsiniz.