Bir hırdavat dükkanınız yada bir yapı marketiniz varsa ürün tedarik etmek için toptan hırdavat el aletleri satan satıcıları bulmalısınız. Toptan el aletleri satıcıları ürünleri organize sanayii bölgelerindeki el aletleri üretici firmalarından tedarik ederler. El aletleri hem kapasite olarak hem de çeşit olarak zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitlilik el aletlerinin farklı üretim yerlerinde üretilmesi anlamına gelmektedir. Örnek vermek gerekirse hırdavat malzemeleri arasından ayarlı pense ile şarjlı tornavida aynı fabrikada üretilmeyebilir. Birden farklı ürünün üretildikleri fabrikalar ise entegre üretim sistemleridir.

Toptan hırdavat el aletleri tedarikçileri üretici firmalarla genellikle aralarında imzaladıkları sözleşme doğrultusunda ticaret yaparlar. Bu sözleşmeler ürünlerin modeli, toptan alım adedine göre fiyatı ve iskontosu, garanti süresi ve nakliyesi gibi konuların maddelerinden oluşmaktadır. Üretici firmalarının birçoğunun farklı şehirlerde satış noktaları veya bayileri vardır. Bu noktalara ürünlerinin teslimatını yapan ya kargo firmalarıdır yada üretici firmanın kendi dağıtım araçlarıdır. Üretici firmalar belli bir bölgede aldığı toptan siparişlerin durumuna göre ürünlerini kendi dağıtım bünyesinde dağıtıma çıkarabilir. Bu şekilde hem ürünlerinin daha sağlıklı bir şekilde nakliyesini yapmış olur hem de ürünlerin nakliye masrafını minimum seviyede tutar. Üreticilerin kendi dağıtım ağlarını kurmak ürünlerinin daha sağlıklı ve daha kısa sürede ulaşması için bir avantajdır.

Toptan El Aletleri

Toptan el aletleri alınırken dikkat edilecek bazı hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi toptan alınacak ürünün miktarıdır. Gerek üretici firmalardan olsun gerekse satış noktalarından olsun her ticari üründe olduğu gibi el aletleri de toptan alınınca belli bir iskonto ile alınabilirler.

El aletleri farklı üretici firmaların ürettikleri ürün kalemlerinden olduğu için kalite olarak da piyasada farklılıklar gösterirler. Dolayısıyla bir ürünün kaliteli veya kalitesiz olduğunun en iyi göstergelerinden bir tanesi müşteri deneyimleridir. Hırdavat ürünleri hem bireysel kullanıcılar tarafından hem de ustalar tarafından kullanılan ürünlerden olduğu için bu ürünleri kullanan kişilerin yorumları satın almadan önce araştırılması gerekir. Bu araştırmaları yakın çevrenizden yapabileceğiniz gibi internet üzerinden ürün yorum sayfalarına bakarak da yapabilirsiniz.

Toptan el aletleri alışverişinde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da ürünlerin her türlü belge, tescil ve garantiye sahip olmalarıdır. Çoğu zaman zor koşullarda kullanılacak olan el aletlerinin iş esnasında bozulması, kırılması gibi durumlar meydana gelebilir. Böyle bir durumda öncelik işin bitirilmesi olmasına rağmen sonrasında ise ürünün tedariği önem arz eder. Hırdavat ürünleri arasında hangisi olursa olsun garantili olmasına ve ne kadar süre garantisi olduğuna dikkat edilmelidir. Ayrıca garanti şartları da ürün hakkında bilinmesi gereken önemli hususlardan bir tanesidir. 

Bir Yapı marketinde yada hırdavat dükkanında en olmazsa olmazlardan olan el aletleri böyle dükkanların ürün gamının büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Hırdavat dükkanları yada yapı marketler aynı ürünün birden çok farklı markasını satabilir. Yani bir hırdavat dükkanı ürün aynı ürün olmasına rağmen farklı üreticilerin markasında barındırabilir. Ancak bu durumda satıcı, ürününü sattığı bütün üretici firmalarla anlaşma yapmalı ve anlaşma maddelerine farklı markaların ürünlerini de satabileceği hususunda gerekli anlaşma maddelerini sözleşmelerine ekletir. Böylece satıcı birbiriyle ile rakip olan üreticilerin ürünlerini kendini sağlama alarak satma fırsatı bulur. Hırdavat dükkanları tek bir el aletleri bayiisi olabilecekleri gibi birden fazla üretici firmanın bayiisi yada satış noktası olabilirler.

Toptan El Aletleri İçin Neden Cer-Pa Norm

Toptan el aletleri konusunda birçok farklı firmanın ürünlerini satabilirsiniz. Aynı ürünü farklı üretici firmaların etiketleri ile satışa sunmanızda birçok üretici firma için bir sakınca yoktur. Cer-Pa Norm olarak her zaman hırdavat malzemeleri konusunda hem toptan hem de perakende olarak müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Böylece satış noktalarımız ve bayilerimiz ürünlerimiz hakkında müşterilerinden kalite yada fiyatla ilgili olumsuz dönütler almazlar. Böyle bir durumla karşılaşıldığında ise bayimizin her zaman yanında durarak müşterilerini mutlu etmek için arkalarında her zaman dev bir destekçileri olduğunun hissini veririz.

Cer-Pa Norm günün teknolojik şartlarını ve piyasa yeniliklerini takip ettiği için her zaman ürün gamın genişletmeyi ve yenilemeyi amaçlar. Bundan dolayıdır ki Cer-Pa Norm ürünleri asla zamanın gerisinden gelen ürünlere sahip değildir. Cer-Pa Norm her zaman sektöründeki yenilikleri yakından takip eder ve çıkaracağı yeni ürünlerin AR-Ge’sini en iyi şekilde uzman kadrosuyla gerçekleştirir.

Cer-Pa Norm kaliteli ürün sağlamayı hedeflediği kadar kaliteli ve daimi bir müşteri memnuniyeti sağlamayı da hedeflemektedir. Bu yüzden müşterilerimize olan desteğimiz sadece ürünlerimizi satana kadar değil, satış sonrasında da her türlü desteğimizi sağlarız. Bu bağlamda üretici firma ve müşteri arasındaki bağ sadece maddi çıkardan çok daha ötesi olan bir dostluğa dönüşür. Kaliteli ve sürekli bir müşteri memnuniyetinin sadece profesyonel ekiple sağlanabileceğini çok iyii bilen şirketimiz her zaman uzman bir ekiple çalışma taraftarıdır. 

Cer-Pa Norm ürünleri ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için mutlaka bizimle iletişime geçin.