İstanbul’da hırdavat ve nalburiye mağazanız var ise hırdavat ve nalburiye toptancılarına ihtiyacınız var demektir. Birçok alanda olduğu gibi İstanbul hırdavat ve nalburiye anlamında da birçok ürünün üreticisinin olduğu bir şehirdir.

Nalburiye ve hırdavat ürünlerinin yerli üretim olanlarının birçoğu Türkiye’nin en büyük sanayi şehri olan İstanbul’dadır. İstanbul'daki bu üreticilere ulaşarak araya başka herhangi bir aracı sokmadan direk üreticiden çok daha uyguna ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Her sektörde olduğu gibi hırdavat ve nalburiye alanında da üreticiler genellikle yüksek miktarda ürün alan alıcıları tercih ederler. Çünkü onlar için önemli olan ürettikleri ürünü hedefledikleri kar oranı ile kısa sürede satmaktır. Üretici firmaların birçoğu satıcıya satmayı hedefledikleri toptan miktarın altındaki bir sayıda alım talebi ile karşılaştıklarında söz konusu ürünün birim fiyatında artışa giderler.

Toptan hırdavat ve nalburiye ürünlerini daha az sayıda satın almayı düşünürseniz bu kez isteseniz de istemeseniz de yolunuz hırdavat ve nalburiye toptancılarına düşer. Toptan hırdavat ve nalburiye İstanbul’da diğer şehirlere göre çoğu zaman daha uygundur. Çünkü İstanbul’daki toptan hırdavat ve nalburiye ürünlerinin birçoğunun üreticisi İstanbul’da bulunmaktadır. Dolayısıyla İstanbuldaki hırdavat ve nalburiye toptancıları ürünlerini dükkanlarına koymak için çok büyük nakliye ücretleri ödemezler. Ancak bu ürünlerin farklı şehirlere girmesi demek ciddi bir nakliye ücretinin ürünün tane fiyatları üzerine eklenmesi demektir. Bu durumda diğer şehirlerdeki hırdavat ve nalburiye toptancıları ya kendi şehirlerindeki üreticilerden yada şehirlerine en yakın üreticilerden satın almaları gerekmektedir.

İstanbul’da toptan hırdavat ve nalburiye ticareti yapmak ürünlere pazar bulma konusunda oldukça avantajlıdır. Ülke nüfusunun beşte birinin İstanbul’da olması her iş kolunda olduğu gibi bu alanda da pazar bulma konusunda büyük bir avantaja sahiptir.

İstanbul’da hırdavat ve nalburiye toptan siparişleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Cerpa-Norm uzman müşteri temsilcilerimiz size toptan ürünlerimiz hakkında her türlü bilgiyi vermelerin yanı sıra sektördeki son yenilikler hakkında da açıklamalarda bulunurlar. Müşteri temsilcilerimizden ayrıca bizim ürünlerimizin toptan satışını yapan temsilciliklerimizin bilgilerini de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

İstanbul Nalbur Toptancıları

Bir hırdavat mağazanız varsa ve bu mağazanızdaki ürün çeşitliliğini artırmak istiyorsanız yada yeni bir nalbur dükkanı açmayı planlıyorsunuz yapmanız gereken araştırmalardan bir taneside nalbur toptancılarıdır. Eğer dükkanınız İstanbul’da olacak bu araştırma için İstanbul nalbur toptancıları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. 

Hırdavat imalatçılarının büyük bir çoğunluğu gelişmiş ekonomik ve lojistik imkanlardan dolayı İstanbul’da bulunurlar. İstanbul’daki hırdavat imalatçılar ürettikleri ürünleri ilk olarak anlaşmalı oldukları toptancılara verirler. Toptancılarında büyük bir çoğunluğu imalatçılar gibi İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul nalbur toptancıları fabrikalardan aldıkları ürünleri satış noktalarına yada diğer bölgelerdeki ve illerdeki satış noktalarını aktarımını sağlar. İstanbul nalbur toptancıları fabrikalardan aldıkları hırdavata ürünlerinin üzerine toplu adet üzerinden belli bir oranda kar koyarak satış noktalarına aktarımını sağlarlar. 

Eğer daha önce hiç çalışmadığınız bir İstanbul hırdavat toptancısı ile çalışacaksanız dikkat etmeniz ve önem vermeniz gereken tüm hususları toptancınız ile konuşup anlaşmalısınız. Cer-Pa Norm olarak İstanbul nalbur toptancıları arasında ve diğer şehirlerdeki toptancılar arasında her zaman en şeffaf ve en iyi hizmeti veren toptancılarla çalışarak ürünlerimizi son kullanıcıya ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz tarafından bize ulaştırılan her türlü görüş, öneri, ve şikayetleri her zaman titizlikle dikkate alıyoruz. Gerek İstanbul nalbur toptancıları olsun gerekse başka şehir ve bölgelerdeki toptanclarımız olsun satış temsilcilerimizle her zaman iletişim halinde olarak her zaman ve heryerde standart bir satış ve hizmet politikamızı uyguluyoruz. 

İstanbul nalbur toptancılarına ve diğer bölgelerimizdeki birlite çalıştığımız toptancılara ulaşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize size en yakın Cer-Pa Norm toptancılarına yönlendirecektir. 

İletişim formu için tıklayınız.