Bize Ulaşın

Evlerde sürekli olarak tamirat işlerine gereksinim duyulmaktadır. Bazen arızalanan ürünler bazen de yeni alınan ürünlerin montaj işlemlerinde tamirat işlemleri uygulanır. Tabi ki bu işlemlerin elle yapılması mümkün olmuyor. Çeşitli ev aletlerine ihtiyaç var.

Ev aleti dendiğinde ilk akla gelenlerden bir tanesi penseler. Tamirat tadilat işlemlerinde her zaman kullanılan penseler germe, sıkma, kesme ve büzme gibi işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu kadar fazla işlemi tek başına yapabiliyor oluşu neden penselerin en çok tercih edilen ev aletlerinden bir tanesi olduğunun da kanıtı niteliğinde.

Penseler kendi aralarında birçok farklı çeşide ayrılmakta. Kullanım alanı ya da kullanım şeklinde göre değişen penseler arasından her zaman en doğru seçimlerin yapılması gerekli. Ayarlı pense olarak isimlendirilen ürünler en çok tercih edilen çeşit olma özelliğini gösteriyor.

Standart penselerde ağızların belirli bir açılma açısı bulunur. Bu açının değiştirilmesi mümkün olmaz. Maksimum açıklık miktarı düşüktür ve bu durum kullanım alanını kısıtlar. Bunun yerine birçok insan ayarlı pense kullanmayı tercih etmektedir. İstenen açıklık rahatlıkla ayarlanabildiği için çok daha kullanışlı ürünlerdir.

Ayarlı pense alışverişlerinde tercih edilebilecek birçok farklı markadan bahsedilebilir. Ancak her zaman üstün kaliteyi en iyi fiyatlarla almak isterseniz Cerpa Norm markasını tercih edebilirsiniz. Firmamız sahip olduğu kalite ile birlikte her zaman kusursuz bir hizmet sunmayı başaracaktır.

Ayarlı Pense Çeşitleri Nelerdir?

Ayarlı penseler karşınıza tek bir çeşit olarak sunulmaz. Birçok kişi ayarlı pense seti alarak her durumda en iyi ürünlerle çalışmayı tercih etmektedir. Firmamız tarafından üretilerek sizlere sunulan ayarlı penseler;

  • Düz ağızlı ayarlı pense,
  • Özel ağızlı ayarlı pense,
  • Üniversal ayarlı pense, olarak çeşitlendirilmektedir.

Düz Ağızlı Ayarlı Pense Özellikleri

Ayarlı penselerin ilk çeşidi olarak düz ağızlı ayarlı penseler gösterilir. Ağız kısmı ters V şeklinde olan ürünlerdir. Ağızın uç kısmı tamamen birbirine temas ederken alt kısmında bir boşluk oluşur. Bu boşluk sayesinde genişliği sabit olmayan ve git gide büyüyen cisimlerin çok rahat bir şekilde tadilata uğramasını sağlamaktadır.

Özel Ağızlı Ayarlı Pense Özellikleri

Özel ağızlı penseler ile düz penselerin aksine tamamen kapanan bir yapıya sahiptir. Ağız kısmında yüzü birbirine doğru bakam iki adet çelik parça yer alır. Böylece pense tam kapalı olduğunda arasında herhangi bir boşluk kalmaz. Malzemeleri sıkma, burma ya da bükme işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Çok ince malzemeler dahi bu penseler ile rahatlıkla işlenebilir.

Üniversal Ayarlı Pense Özellikleri

Ayarlı penselerin son çeşidi ise üniversal ayarlı penselerdir. Ağız kısmı düz ağızlı penseler gibi uç noktada birleşir. Ancak aşağıya doğru ovalimsi bir şekilde genişler. Bu özelliği sayesinde boruların kavranması son derece kolay olacaktır. Tesisat alanında kullanılmak istenen penselerde genel olarak bu ürünler tercih edilmektedir.

Ayarlı Penselerde Çeliğin Kalitesini Hissedin

Pense alırken genellikle kullanıcılar hangi malzemeden oluştuğuna dikkat etmezler. Birçok kişi şekli ya da ağırlığı tatmin ediyorsa satın alma işlemini gerçekleştirir. Ancak uzun vadede penselerin dayanabilmesi ve ilk günkü performansını devam ettirebilmesi için çelik ağızlı olması gerekmektedir.

Firmamız tüm ayarlı penselerinde krom kaplama ürünleri sunarken ağız kısımlarında özel çelikleri kullanmaktadır. Satın alacağınız penseler eğer Cerpa Norm tarafından üretilmişse onlarca yıl sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Profesyonel olarak bu ürünü her gün düzenli bir biçimde kullanıyor olsanız da hiçbir deformasyona uğramaz. İlk günkü görüntüsünü kaybetmeden sizlere uzun yıllar hizmet verecektir.

Pense Seti İle Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Penseler birçok işlemi gerçekleştirebilme özelliğine sahip olan ürünlerdir. Cerpa Norm tarafından üretilmiş olan ürünleri satın aldığınızda çok sayıda işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bazı özel durumlarda ise pensenin genel özellikleri tadilata engel olur. Ağız kısmının kalın gelmesi, ağız yapısında farklılık ya da malzemenin tutulamaması penselerde yaşanan sorunlar arasında yer alır.

Penselerde bu tarz teknik problemlerin yaşanmaması adına her zaman pense setlerinin satın alınması gerekmektedir. Firmamız onlarca yıl pense konusunda bir problem yaşamak istemeyen kişiler için özel kampanyalar ile pense setlerini sizlere sunar. Alacağınız setler ile el aletlerindeki büyük bir eksiği kapatmış olacaksınız. Üstelik bunu Türkiye’nin en iyi markası ile yapmanın keyfini sürebileceksiniz.

Ayarlı Penselerde Muhteşem Fiyatlar

Evlerde oluşan tadilat ihtiyaçlarında herkes gerekli aletler olmadığında zorlanır. Bir daha bu zorluğu yaşamamak için herkes ayarlı pense almak ister. Ancak ayarlı penseler satın alınacağı zaman ortaya çıkan fiyatlar hayal kırıklığı yaratabilir. Basit bir işlem için alınacak olan penselere kimse onlarca lira ödemek istemeyecektir. Bunun için tercihin her zaman Cerpa Norm olması gerekli olur.

Sizlere en yakında hırdavatçıların pensesi uygun fiyatlarda olabilir. Ancak bu ürünlerin dayanımı konusunda fikir sahibi olmanız çok zordur. Üstelik klasik pense dışında özel ürünlere ulaşmak her zaman mümkün olmaz. Bu sebeple profesyonel bir hizmet için bizleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Firmamız tarafından sunulan kaliteye göre talep edilen fiyatlar her zaman minimum seviyede tutulurken ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanacaktır.