PVC Boru Makası

Özellikler: Özel alaşımlı, elektrostatik toz boyalı, alüminyum gövde. SK5 çelik bıçak. Plastik kaplı ergonomik saplar. Otomatik açma mekanizması.Blister teşhir ambalajı.

KOD NO Kapasite 
8003 63 0420 42 mm 1 425 gr 

Özellikle tesisat ve tadilat işlemlerinde en çok ihtiyaç duyulan aletlerden bir tanesi PVC boru makaslarıdır. Bir PVC boru makası plastik boruların kolay bir şekilde kesilmesini sağlar.

PVC Boru Makası Kullanım Alanları

PVC boru makasları en çok sus tesisat sistemlerinin montajını da kullanılır. Özellikle tesisat ustalarının en çok ihtiyaç duydukları ürünlerden bir tanesi PVC boru makaslarıdır diyebiliriz. Bu makaslar sayesinde ölçüsü alınan plastik bir borunun istenen ölçüde doğru kesilmesi gerekir. Bu durum tesisatın sağlıklı bir şekilde mont edilmesi için çok önemlidir. Özellikle kesim esnasında borunun düz olması milimetrelik hataların olmaması için önemlidir.

Kombilerin montajlar sırasında da PVC boru makası ihtiyaç duyulan bir alettir. Kombinin su giriş ve çıkışlarına monte edilen PVC borularında da PVC boru makasına ihtiyaç vardır.

Bina girişlerindeki şebeke sularının altyapı işlemlerinde de PVC boru makası modelleri ihtiyaç duyulan aletlerdendir. Buralarda kullanılan PVC boru makası modelleri evsel işlemler için kullanılan PVC boru makası modellerinden biraz daha farklıdır. Bu makaslar daha profesyonel ve daha büyük çapta olabilir. Alt yapı çalışmalarında faaliyet gösteren firmalar ya büyük çaplı PVC boru modellerini ya da PVC boru kesme makinelerini kullanırlar.

PVC Boru Makası Modelleri

PVC boru kesme makas modelleri boruların çaplarına ve kullanılacak alanın ihtiyaçlarına göre farklı biçimlerde tasarlanır ve üretirler. Başta şebeke suyu altyapısı olmak üzere geniş çaplı PVC boru kesme makası modelleri arasında giyotin tarzı PVC boru kesme makasları tercih edilmektedir.

Ev içi su tesisatı tadilat ve montajı, kombi sistemlerinin kurulumu gibi evsel ihtiyaçlarda ise makas tarzı PVC boru kesme makasları kullanılır.

PVC Boru Makası Fiyatları

PVC boru makası fiyatları kullanılan hammadde kalitesi ve miktarına göre değişkenlik gösterir. PVC boru makasları döküm demir, döküm çelik, alüminyum gibi malzemelerden üretilmektedir. Bu malzemelerin makasın üretiminde hangi kalitede ne kadar kullanıldığı PVC boru makası fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardandır.

PVC boru makası fiyatlarını etkileyen başka bir unsur da ürünün üretildiği andaki hammadde fiyatlarıdır. PVC boru makaslarının makas kısımları paslanmaz çelikten üretilmektedir. Makasın üretiminin farklı bölümlerinde farklı malzemeler kullanılabilir. Ancak kalitenin en çok arandığı yer hiç kuşkusuz makasın bıçak kısmıdır. Bu bölümde kullanılan çeliğin kalitesi ne kadar yüksek ise hem kullanım kolaylığı o kadar iyi noktada olur hem de ürünün ömrü o kadar uzun olur.

Cer-Pa Norm olarak yılların bize verdiği tecrübe ve birikim sayesinde çok iyi biliyoruz ki el aletlerinde en önemli nokta kaliteli ve uzun ömürlü olmalarıdır. Bunun ise kaliteli hammaddeden geçtiğini biliyoruz. Bu yüzdendir eki en büyük amacımız müşterilerimize en iyi kalitede el aletlerini en uygun fiyata sunmaktır.  

Neden Cer-Pa Norm PVC Makası?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Cer-Pa Norm olarak en iyi kaliteye sahip malzemelerden ürettiğimiz PVC boru makası modelimizi en uygun fiyata müşterilerimize sunuyoruz.

Cer-Pa Norm müşterilerine sadece öncesinde soru ve sorunları için yardımcı olmaz. Aynı zamanda satış sonrasında da müşterilerinden desteğini hiçbir zaman esirgemez. Bu bağlamda bizimle alışveriş yapan müşterilerimizle aramızdaki ilişkiler maddi kazanç hedefinden çok daha samimi bir havadadır.

Cer-Pa Norm ürettiği ürünlerinin her biri için ayrı ayrı AR-Ge çalışmalarını yürüttükten sonra ürünlerini satış çıkarır. Profesyonel bir ekip çalışmasıyla en yüksek kalitede el aletlerine Cer-Pa Norm farkıyla sahip olabilirsiniz.

Cer-Pa PVC boru makası modelleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Profesyonel müşteri destek ekibimiz size her türlü yardımı sunmak için her zaman hazırdır.